Iphone SE w ofercie abonamentu Play – czy warto?

Nie da się ukryć, że to piękne pod względem designu telefony. Mnie od samego początku urzekał właśnie ten model. Miałam go kupić w przyszłym roku, bo nie chciałam przeginać z budżetem.

Przede wszystkim zależało mi na dobrym aparacie. Od zawsze chciałam mieć możliwość uwieczniania tego, co dla mnie ważne. Postanowiłam nawet, że jak już zrobię ten doktorat to kupię porządny sprzęt i zwiedzę nieco świata. Jestem w połowie drogi do wszystkiego.

Nie będę się bawić w takie rzeczy jak parametry, bo się na tym nie znam i nie zamierzam udawać specjalisty. Po prostu chwyciłam kamerę w dłoń i pomyślałam, że dobrze zrobiłam. Play od jakiegoś czasu ma go w swojej ofercie. Przymierzałam się z dwa dni – wziąć czy nie… umowa na 24 miesiące, czyli niedługo (dla porównania w Plusie miałam umowę na 36 miesięcy). Abonament 110 złotych. Teraz płacę połowę. Z drugiej strony sieć oferuje mi piękny sprzęt, 10 GB internetu i no limit na wszystko. Świat należy do odważnych, więc spróbowałam. Przy przeniesieniu numeru plus jest taki, że spokojnie kończycie umowę z poprzednim operatorem, a jednocześnie korzystacie ze wszystkiego co oferuje nowa usługa nieodpłatnie.

Na razie jeszcze nie miałam okazji wyjść z nim na zewnątrz, ale wstawiam Wam pierwsze dwa zdjęcia wykonane tym modelem. Myślę, że się z nim zaprzyjaźnię i za jakiś czas będziemy zgranym teamem.

Ps. a już najlepsze na świecie jest blokowanie/odblokowywanie odciskiem palca…

6B047BE0-15AA-4120-877C-1C0B21F906B1

6C737E24-877F-49F4-809F-3E7C878B1AD8

Recenzja modelu na: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/apple-iphone-se-test-recenzja/strona/26306.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close