cropped-34811913_1814958425473903_2407975557691080704_n1Na początek. Mam na imię Edyta. Jestem młodym naukowcem. Popołudnia spędzam na odkrywaniu tajników fotografii i pisaniu dla Was. Marzę, że kiedyś polecę gdzieś balonem.

I love Mój Toruń: studiuję tu od kilku lat. Nauczyłam się całkiem sporo. Z pierwszego wykształcenia zajmuję się technologią żywności, a dalej cognitive science z pedagogiką.


O blogu: może nie będę opowiadała co jest w poszczególnych zakładkach, bo są opisane. Powiem raczej co tutaj robię. Od zawsze ciągnęło mnie do ludzi i wspólnego przeżywania życia… taką mam naturę. Lubię to co robię – nawet, gdy zmywam naczynia w kuchni.

Irytuje mnie brak normalności – to, że ludzie udają. Wszędzie… na fejsie, insta a nawet w domu (przed samymi sobą). Cierpimy na jakąś nową społeczną chorobę. Chcę by każdy kto tu wchodzi doświadczył odrobiny zwyczajności. Możecie być pewni, że nigdy nie będę doskonała. I Wy też nie musicie.

Moja misja i współpraca. Jestem typowym ekstrawertykiem, dlatego szczególnie popieram ideę integracji na platformach blogerskich. Mile widziane są Wasze propozycje ciekawych wpisów gościnnych, reklam czy wszelkich innych form współpracy.

Zapraszam Cię do subskrypcji mailowej i na fanpage! ❤

 

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close